F5 Teknoloji Avrupa yakasıF5 Teknoloji Avrupa yakası Srn4000 nvr kayıt cihazı basit kullanım özelliği ile birlikte kaliteli bir işlem sunan srn4000 nvr kayıt cihazı çağımızda en iyi tercih edilen ürünler içinde yer alıyor. bununla beraber çok fazla çıkışlı kamera ve encoder desteği, pratik kamera kurulum özelliğiyle birlikte Linux işletim sisteminin yanı dizi Vega ve HDMı monitör çıkışı kapsamında % uzman bir kullanım imkanı sağlıyor. bununla birlikte çok fazla uygun fiyatlar altında oldukça çok değişik alanda kullanım imkanını da beraberinde getiriyor.
Dijital kayıt cihazı (DVR), videonun toplanması, raporlanması ve arşivlenmesi için özel bir bilgisayarı temsil eder. Yedekleme çoğu durumda bilgisayar "sabit" disklerde yapılmaktadır. Konfigürasyona bağlı olarak, genel olarak 4, 8, 9 yahut 16 gelen televizyon kanalı için sunulan DVR-ler, 1'den 16'ya kadar kamera (32 ve 64 kamera için olanlar dahil) sunabilir. Kayıt cihazının seçiminde en srn 4000 nvr kayıt cihazı ciddi parametre "kayıt hızı" dır. Tek bir kanalın (bir kamera) kayıt hızı saniyede 15 kareden azsa, bilginin srn 4000 nvr bir parçası kaybolduğunda resmin yırtılmış olduğunu hissedebilirsiniz. çoğu halde bu, sistemler, kontrol büro binaları yada yavaş işlemler içeren diğer nesneler için bir sorun oluşturmaz. ancak güvenlik seviyesi yüksek nesneler için, gerçek zamanlı DVR'ler (gerçek zamanlı olarak çalışan) kullanılmalıdır.

Son zamanlarda elde edilen büyük popülerlik sözde Stand alone DVR'ler. Güvenlik dedektörlerinin ve türlü çıkış cihazlarının (örnek olarak, sirenler, vericiler, herhangi bir alarm olayının telefonla bildirilmesi için çeviriciler, başka engelleme cihazları vb.) Dahil edilmesine izin verilmektedir. Böylece, tamamen entegre bir güvenlik sistemi elde edilir. Bunlar gibi DVR'ler, çoğu gün arasında insanların bulunmadığı konutlar, depolar ya da öteki binalar için epey bir rahattır. Kaydedilen bilgilerin gözden geçirilmesi ınternet üstünden uzaktan gerçekleştirilebilir.

öteki bir DVR şekli bilgisayar tabanlı DVR'dir. çekim kartı PC'ye yerleştirilir ve bir DVR durumuna gelir. çoğu durumda, bilgisayarın kaynakları sırf kaydedilen bilgilerin dijitalleştirilmesi ve depolanması için kullanılır. Bu tür bir bilgisayarın ınternet üstünde diğer amaçlarla kullanılması önerilmez, nedeni ise sistemin güvenilirliğini düşürmüştür.

çoğu modern kaydedici şu anda NVR (file kaydediciler). Ya bir aygıt ve ya sanal (yazılım) halinde olabilirler. NVR, ıP kameralar ve WEB sunucusundan bilgi toplar ve işler. NVR'ler gerçek zamanlı olağanüstü görüntü kalitesi, esnek konfigürasyon, uzaktan kumanda sağlar. Büyük merkezi ve / yahut dağıtılmış video kontrol sistemleri kendi yardımlarıyla oluşturulabilir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “F5 Teknoloji Avrupa yakası”

Leave a Reply

Gravatar